Přesměrováni na oddílové webové stránky - kliknutím na obrázek!

           

Oddíl badmintonu byl založen 23.11.2008 jako nejmladší z oddílu patřící pod TJ Sokol Fryčovice. V současné době má oddíl 24 členů, kteří se scházejí ke hře každou neděli od 17 do 21 hodin ve Fryčovické tělocvičně. Ta v současnosti disponuje 4 plnohodnotnými badmintonovými kurty. Za dobu své existence oddíl zatím uspořádal 2 turnaje. Jeden otevřený pro všechny příchozí a jeden pouze pro členy oddílu. Oba se setkaly s poměrně velkým zájmem sportovců. Turnaje hodlá oddíl pořádat i do budoucna.

22.12.2013 uspořádal oddíl badmintonu tradiční vánoční turnaj čtyřher. Letos se jednalo již o pátý ročník tohoto oblíbeného turnaje. V silné konkurenci 13 dvojic se do finále nakonec probojovaly páry Pindur, Tidrich a Kučera, Kopec. Ve velmi hezkém a sportovně hodnotném finále nakonec zvítězila dvojice Kučera, Kopec.

7.12.2013 uspořádal oddíl badmintonu TJ Sokol Fryčovice Mikulášský turnaj ve dvouhrách. Turnaje se zúčastnilo 11 hráčů. Po tuhých bojích trvajícíh déle než 4 hodiny nakonec turnaj vyhrál Jiří Šefl. Ba druhém místě se umístil Tomáš Janša a třetí místo obsadil Tomáš Balcar.

Výsledky